Rabo ClubSupport

Harmonie Wilhelmina uit Den Dungen doet mee aan de Rabo ClubSupport van Rabobank Hart van De Meierij. Stemmen kan van 5 t/m 25 oktober. 

Als jij lid bent van deze bank, kun jij stem uitbrengen op onze club. Iedere stem is geld waard. Hoe meer stemmen onze harmonie krijgt, des te hoger de donatiebijdrage van Rabobank Hart van de Meierij aan onze club wordt. 

Via de Rabo App of via Rabo Internetbankieren kun je stemmen op jouw favoriete club. Je ontvangt dit jaar dan ook geen stemcode per e-mail of post. Stemmen kan onder de knop ‘Zelf regelen’ à ‘Mijn lidmaatschap’. Heb je vorig jaar je stem uitgebracht, maar heb je geen toegang tot de Rabo App en Rabo Internetbankieren, dan ontvang je een e-mail met unieke stemcode. Met deze code kun je tijdens de stemperiode via www.rabobank.nl/clubsupport jouw stem uitbrengen.